Domů / Stínící tkanina na plot / Stínící tkanina na plot - zelená
Kategorie
Výrobci
Doprava po ČR

Cena dopravy je stanovena na základě výše objednávky a typu objednaného zboží.

  • Objednávka do 10.000 Kč - 249 Kč s DPH
  • Objednávka na 10.000 Kč - ZDARMA

 

Doprava zdarma se netýká betonových prvků (betonové podhrabové desky,  a směsí pro přípravu betonu. Zde je cena dopravy kalkulována individuálně.

 

Osobní odběr je samozřejmě ZDARMA vždy.

 

Při instalaci plotů a plotových systémů vám mohou pomoci naše návody.

Stínicí tkanina, zástěna na plot - ZELENÁ

(6) Stínící tkanina pro klasické pletivové ploty, lze použít i na plotové dílce.

Stínicí tkanina na plot zelené barvy dle RAL6005. Stínicí tkanina je určena ke snížení průhlednosti prakticky všech typů oplocení, nejčastěji pak v případě plotových dílců nebo pletivového plotu. Jejich účelem je zajištění soukromí velmi často u nového rodinného domečku.

 

V nabídce jsou stínicí tkaniny výšky 100 cm až 200 cm se zastíněním 60% až 90%. Naše stínící tkaniny vždy obsahují UV stabilizátory, který zajistí odolnost proti slunečnímu záření a díky tomu dlouho vydrží a netrhají se, nedrolí se ani nebělají. Stínící tkaniny nabízíme v několika barvách: zelená, antracitová, hnědá a písková. Pro montáž stínící tkaniny či stínící folie (pro plotové dílce) na plot Vám pomůže tento náš montážní manuál.

 

Výška od 100 cm až do 200 cm
Zastínění 60 % až 90 %
Barvy Zelená - dle RAL6005

Vyberte parametry zboží
Skladem
Výrobků na stranu: 12 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Výrobků na stranu: 12 24 48 108
 Název Cena

Stínící tkanina na plot - informace pod čarou

Stínící tkanina je perfektním pomocníkem, při budování nového domečku, ve chvíli kdy máte postavený rodinný dům a srovnaný pozemek, tak na něm většinou nejsou ještě žádné stromy a keře, většinou jako první následuje zasetí trávy, aby si děti měly kde hrát, ale jak dětem i sobě zajistit soukromí hned a levně? V tom případě doporučujeme použití stínící tkaniny na plot...

Stínící tkaniny můžete použít jak na klasický plot z pletiva, nebo také na plot z plotových dílců (pro tento druh plotu nabízíme speciální tkaninu, která se proplétá jednotlivými oky v plotovém dílci, nebo lze samozřejmě použít i klasická stínící tkanina.

 

Stínící tkanina na klasický plot

Stínící tkaniny nabízíme ve výškách od 100 cm do 200 cm, v několika třídách neprůhlednosti a barvách zelená, antracitová, hnědá a písková. Naše stínící tkaniny obsahují UV stabilizátory, tudíž se netrhají, nebělají a nedrolí se, protože je sluneční světlo neničí. Dále je ve stínících tkaninách nahoře a dole děrování, kterým se proplete vázací drát a stínící tkanina se tak perfektně jednoduše a pevně připevní k plotu.  Podrobný návod na instalaci stínící tkaniny se zobrazí po kliknutí ZDE na tento odkaz. 

 

Stínící tkanina na plot z plotových dílců

Pro zastínění plotu z plotových dílců můžete samozřejmě použít klasickou stínící tkaninu, a nebo můžete použít stínící tkaninu speciálně pro plotové dílce - ta je vysoká jen 19 cm a instaluje se tak, že se proplétá jednotlivými oky plotového dílce a na konci se zajistí pomocí speciálních plastových klipsen, které drží stínící tkaninu na plotovém dílci podobně jako kolíček na prádlo - nicméně v případě stínící tkaniny po celé výšce.  Tato tato stínící tkanina speciálně přizpůsobená pro plotové dílce také obsahuje materiálové aditiva ve formě UV stabilizátorů. 

 

Stínící tkanina - barvy a neprůhlednost

Stínící tkanina, nebo také síť na plot se vyrábí v několika odstíněních resp. v několika třídách nepropustnosti - pro příklad neprůhlednost 60% znamená, že přes stínící tkaninu 60% "obrazu" neprojde  a 40% "obrazu" projde. Pro ukázku přikládáme níže stínící tkaninu s 90% neprůhledností- tzn. 90% "obrazu" se zastíní a jen 10% "obrazu" projde. Dále nabízíme stínící tkaniny v několika barvách, zde asi není moc co vymýšlet, protože barvu stínící tkaniny budete nejspíš volit dle barvy plotu. Barvy stínící tkaniny, které jsou k dispozici jsou: zelená, antracitová, hnědá a písková. Snad si dovolím jen krátkou poznámku, že pokud máte antracitový plot a zvolíte antracitovou tkaninu, tak na přímém slunci bude tato šedo černá tkanina při doteku pálit o něco více než zelená, nebo jakákoliv světlejší tkanina.

 Pro ukázku je níže zelená stínící tkanina s 90% neprůhledností. 

 

stinici tkanina na plot - 90% nepruhlednost

 

Zastínění plotu může být realizováno velmi rychle a levně, zároveň clona na plot v podobě stínící tkaniny je velmi odolná a trvanlivá, pokud ji nainstaluje správně a pevně k plotu a vyvarujete se tak, že se z ní stane spíše plachta na plot.