Domů / Stínící tkanina na plot
Kategorie
Výrobci
Doprava po ČR

Cena dopravy je stanovena na základě výše objednávky a typu objednaného zboží.

  • Objednávka do 10.000 Kč - 249 Kč s DPH
  • Objednávka na 10.000 Kč - ZDARMA

 

Doprava zdarma se netýká betonových prvků (betonové podhrabové desky,  a směsí pro přípravu betonu. Zde je cena dopravy kalkulována individuálně.

 

Osobní odběr je samozřejmě ZDARMA vždy.

 

Při instalaci plotů a plotových systémů vám mohou pomoci naše návody.

Stínicí tkanina, zástěna na plot

(12) Stínící tkanina na plot nebo také zástěna na plot je častým prvkem při oplocování pozemku novostaveb. Naše stínící tkaniny jsou UV stabilizované, což znamená mnohem větší odolnost proti UV záření a větší barevnou stálost.

Stínicí tkanina na plot, též nazývaná jako síť na plotclona na plot, plachta na plot se používá pro snížení průhlednosti prakticky všech typů oplocení, nejčastěji pak v případě plotových dílců nebo pletivového plotu. Jejich účelem je zajištění soukromí nebo ochrana lidí či vegetace před slunečním zářením.

 

V nabídce jsou stínicí tkaniny výšky 100 cm až 200 cm se zastíněním 60% až 90%. Naše stínící tkaniny vždy obsahují UV stabilizátory, který zajistí odolnost proti slunečnímu záření a díky tomu dlouho vydrží a netrhají se, nedrolí se ani nebělají. Stínící tkaniny nabízíme v několika barvách: zelená, antracitová, hnědá a písková. Pro montáž stínící tkaniny či stínící folie (pro plotové dílce) na plot Vám pomůže tento náš montážní manuál.

 

Výška od 100 cm až do 200 cm
Zastínění 60 % až 90 %
Barvy Zelená, Antracitová Hnědá, Písková


Vyberte podkategorie Stínící tkanina na plot :
Vyberte parametry zboží
Skladem
Výrobků na stranu: 12 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Výrobků na stranu: 12 24 48 108
 Název Cena

Stínící tkanina na plot - informace pod čarou

Stínící tkanina je perfektním pomocníkem, při budování nového domečku, ve chvíli kdy máte postavený rodinný dům a srovnaný pozemek, tak na něm většinou nejsou ještě žádné stromy a keře, většinou jako první následuje zasetí trávy, aby si děti měly kde hrát, ale jak dětem i sobě zajistit soukromí hned a levně? V tom případě doporučujeme použití stínící tkaniny na plot...

Stínící tkaniny můžete použít jak na klasický plot z pletiva, nebo také na plot z plotových dílců (pro tento druh plotu nabízíme speciální tkaninu, která se proplétá jednotlivými oky v plotovém dílci, nebo lze samozřejmě použít i klasická stínící tkanina.

 

Stínící tkanina na klasický plot

Stínící tkaniny nabízíme ve výškách od 100 cm do 200 cm, v několika třídách neprůhlednosti a barvách zelená, antracitová, hnědá a písková. Naše stínící tkaniny obsahují UV stabilizátory, tudíž se netrhají, nebělají a nedrolí se, protože je sluneční světlo neničí. Dále je ve stínících tkaninách nahoře a dole děrování, kterým se proplete vázací drát a stínící tkanina se tak perfektně jednoduše a pevně připevní k plotu.  Podrobný návod na instalaci stínící tkaniny se zobrazí po kliknutí ZDE na tento odkaz. 

 

Stínící tkanina na plot z plotových dílců

Pro zastínění plotu z plotových dílců můžete samozřejmě použít klasickou stínící tkaninu, a nebo můžete použít stínící tkaninu speciálně pro plotové dílce - ta je vysoká jen 19 cm a instaluje se tak, že se proplétá jednotlivými oky plotového dílce a na konci se zajistí pomocí speciálních plastových klipsen, které drží stínící tkaninu na plotovém dílci podobně jako kolíček na prádlo - nicméně v případě stínící tkaniny po celé výšce.  Tato tato stínící tkanina speciálně přizpůsobená pro plotové dílce také obsahuje materiálové aditiva ve formě UV stabilizátorů. 

 

Stínící tkanina - barvy a neprůhlednost

Stínící tkanina, nebo také síť na plot se vyrábí v několika odstíněních resp. v několika třídách nepropustnosti - pro příklad neprůhlednost 60% znamená, že přes stínící tkaninu 60% "obrazu" neprojde  a 40% "obrazu" projde. Pro ukázku přikládáme níže stínící tkaninu s 90% neprůhledností- tzn. 90% "obrazu" se zastíní a jen 10% "obrazu" projde. Dále nabízíme stínící tkaniny v několika barvách, zde asi není moc co vymýšlet, protože barvu stínící tkaniny budete nejspíš volit dle barvy plotu. Barvy stínící tkaniny, které jsou k dispozici jsou: zelená, antracitová, hnědá a písková. Snad si dovolím jen krátkou poznámku, že pokud máte antracitový plot a zvolíte antracitovou tkaninu, tak na přímém slunci bude tato šedo černá tkanina při doteku pálit o něco více než zelená, nebo jakákoliv světlejší tkanina.

 Pro ukázku je níže zelená stínící tkanina s 90% neprůhledností. 

 

stinici tkanina na plot - 90% nepruhlednost

 

Zastínění plotu může být realizováno velmi rychle a levně, zároveň clona na plot v podobě stínící tkaniny je velmi odolná a trvanlivá, pokud ji nainstaluje správně a pevně k plotu a vyvarujete se tak, že se z ní stane spíše plachta na plot.