Domů / Podhrabové desky a příslušenství
Kategorie
Výrobci
Doprava po ČR

Cena dopravy je stanovena na základě výše objednávky a typu objednaného zboží.

  • Objednávka do 10.000 Kč - 249 Kč s DPH
  • Objednávka na 10.000 Kč - ZDARMA

 

Doprava zdarma se netýká betonových prvků (betonové podhrabové desky,  a směsí pro přípravu betonu. Zde je cena dopravy kalkulována individuálně.

 

Osobní odběr je samozřejmě ZDARMA vždy.

 

Při instalaci plotů a plotových systémů vám mohou pomoci naše návody.

Podhrabové desky - nejen náhrada podezdívky

(6) Podhrabové desky - podezdívka plotu s rychlou montáží

Podhrabové desky z betonu s kvalitním armováním braní překonání pltu v úrovni země. Zvíře či narušitel nemohou snadno odhrnout pletivo od země a tak plot překonat. Podhrabové desky lze i částečně zapustit do země a tak zabránit snadnému podhrabání psem, kunou apod.  Podhrabové desky jsou vhodné pro stavbu klasických pletivových plotů i plotů z plotových dílců.

 

V naší nabídce jsou podhrabové desky následujících parametrů:

Délka podhrabové desky 2450 mm nebo 2950 mm
Výška podhrabové desky 200 mm nebo 300 mm
Tloušťka podhrabové desky 50 mm
Složení podhrabové desky vibrobeton, desky dále obsahují kvalitní armaturu (dva vodorovné dráty procházející celou deskou).

Vyberte podkategorie Podhrabové desky a příslušenství :
Vyberte parametry zboží
Výrobků na stranu: 12 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Výrobků na stranu: 12 24 48 108
 Název Cena

Podhrabové desky - moderní podezdívka plotu - informace pod čarou

Podhrabové desky jsou oblíbeným prvkem pro úpravu plotů proti podhrabání. Sekundární výhodou je také zpevnění plotu a snazší instalace plotových vzpěr.

Podhrabové desky jsou betonové desky vyztužené 2 armovacími tyčemi, tzv. roxory.  Nabízíme také podhrabové desky, které jsou vyrobeny z PVC.

Podhrabové desky betonové

Tyto podhrabové desky jsou pevnějším typem podhrabových desek, jsou tedy vyrobeny z betonu, což má výhodu v tom, že plot více zpevní, plotovou vzpěru lze uchytit přímo do této desky po vyvrtání díry vidiovým vrtákem a použití držáku plotové vzpěry na podhrabové desky , další výhodou je také velká mechanická odolnost. Podhrabové desky z betonu se hůře instalují, protože v průměru váží okolo 70-80 kg. Jejich cena je nižší oproti PVC podhrabovým deskám.

Podhrabové desky z PVC

Novinka pro stavbu plotu svépomocí v jedné osobě - konstrukce z PVC je mnohem lehčí a díky tomu lze s těmito deskami snadno manipulovat. Díky UV stabilizátoru v PVC tyto podhrabové desky odolávají slunečním paprskům a zajišťují dlouholetou trvanlivost. 

 

Náš tajný tip pro podhrabové desky...

Pokud máte zahradu sousedící s polem nebo loukou, lze použít podhrabové desky sekundárně také pro odvod vody při velkých deštích z hranice vašeho pozemku pryč. Díky své pevné stavbě dokáží betonové desky zabránit vodě i malému množství bahna prostoupit na váš pozemek, není to však primární použití podhrabových desek, nejde o přehradu. Pro tyto účely volte podhrabové desky z betonu, které mají výšku 30 cm.