Domů / Ploty Praha - stavba plotu na klíč
Kategorie
Výrobci
Doprava po ČR

Cena dopravy je stanovena na základě výše objednávky a typu objednaného zboží.

  • Objednávka do 10.000 Kč - 249 Kč s DPH
  • Objednávka na 10.000 Kč - ZDARMA

 

Doprava zdarma se netýká betonových prvků (betonové podhrabové desky,  a směsí pro přípravu betonu. Zde je cena dopravy kalkulována individuálně.

 

Osobní odběr je samozřejmě ZDARMA vždy.

 

Při instalaci plotů a plotových systémů vám mohou pomoci naše návody.

Ploty Praha - stavba plotu na klíč

Cena je kalkulována individuálně na základě zvoleného plotového systému (čtyřhranné PVC pletivo, čtyřhranné pozinkované pletivo, 2D a 3D plotové dílce, gabiony apod.) rozměrů oplocovaného pozemku, terénního profilu, nezbytných zemních prací apod. Samozřejmostí je i stavba na klíč zahradních branek, dvoukřídlých bran a posuvných bran v lokalitě hlavního města Praha a okresů Praha-východ a Praha-západ.

Stavba plotu na klíč

Podle požadavků na plotový systém pro vás zajistíme potřebný materiál, tj. např. plotové sloupky, pletivo, svařované sítě, plotové panely, gabiony a příslušenství, jako zahradní branky a brány a provedeneme profesionálí montáž požadovaného oplocení, tj. stavbu plotu na klíč, včetně nezbytných zemních a výkopových prací (úpravy terénu, výkopy, díry a další).

Hlavní město Praha

Praha je hlavní město a současně největší město České republiky, zároveň je 13. největším městem Evropské unie. Leží mírně na sever od středu Čech na řece Vltavě, uvnitř Středočeského kraje, jehož je správním centrem, ale není jeho součástí, jelikož jde o samostatný samosprávný celek. 

Hlavní město Praha se skládá z následujících městských obvodů a jejich částí: Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha-Kunratice, Praha 11, Praha-Újezd, Praha-Šeberov, Praha 12, Praha-Libuš, Praha 5, Praha-Slivenec, Praha 13, Praha-Řeporyje, Praha 16, Praha-Velká Chuchle, Praha-Lochkov, Praha-Lipence, Praha-Zbraslav, Praha-Zličín, Praha 6, Praha-Lysolaje, Praha-Nebušice, Praha-Přední Kopanina, Praha 17, Praha-Suchdol, Praha 7, Praha-Troja, Praha 8, Praha-Březiněves, Praha-Dolní Chabry, Praha-Ďáblice, Praha 9, Praha 14, Praha-Dolní Počernice, Praha 18, Praha 19, Praha-Vinoř, Praha-Satalice, Praha-Čakovice, Praha 20, Praha 21, Praha-Klánovice, Praha-Koloděje, Praha-Běchovice, Praha 10, Praha-Křeslice, Praha 15, Praha-Dolní Měcholupy, Praha-Štěrboholy, Praha-Petrovice, Praha-Dubeč, Praha 22, Praha-Královice, Praha-Nedvězí, Praha-Kolovraty, Praha-Benice.

Okres středočeského kraje Praha východ se skládá z obcí: Brandýs nad Labem, Stará Boleslav, Čelákovice, Klecany, Kostelec nad Černými lesy, Mnichovice, Odolená Voda, Říčany, Úvaly a dalších obcí a jejich částí.

Okres středočeského kraje Praha západ se skládá z obcí: Černošice, Dobřichovice, Dolní Břežany, Hostivice, Jesenice,  Jílové u Prahy, Libčice nad Vltavou, Mníšek pod Brdy, Roztoky, Rudná, Řevnice a dalších obcí a jejich částí.

Ve výše uvedených, ale i dalších městských obvodů Prahy, okresů Prahy-východ a Prahy-západ, nabízíme realizaci plotů na klíč dle požadavků zákazníka

Stavba plotu svépomoci

Montáž plotu můžete samozřejmě provést svépomocí. Potom vám rádi dodáme jednotlivé komponenty pro jednotlivé plotové systémy, ale i návody pro instalaci. Návody na stavbu svépomocí jsme rozčlenili dle jednotlivých plotových systémů: