Domů / Plotovky / Plotovky WPC
Kategorie
Výrobci
Doprava po ČR

Cena dopravy je stanovena na základě výše objednávky a typu objednaného zboží.

  • Objednávka do 10.000 Kč - 249 Kč s DPH
  • Objednávka na 10.000 Kč - ZDARMA

 

Doprava zdarma se netýká betonových prvků (betonové podhrabové desky,  a směsí pro přípravu betonu. Zde je cena dopravy kalkulována individuálně.

 

Osobní odběr je samozřejmě ZDARMA vždy.

 

Při instalaci plotů a plotových systémů vám mohou pomoci naše návody.

WPC plotovky pro stavbu plotu

(16) WPC plotovky jsou stále oblíbenějším materiálem pro stavbu plotů, jde o směs dřeva, plastu a polymeru. Jde tak o inovativní kontrukci s velmi dlouhou živostností a stálostí. Instalují se v podstatě stejně jako plotovky dřevěné.

WPC plotovky a jejich přednosti

WPC plotovky jsou stále oblíbenějším plotovým systémem. Jde o speciální trvanlivý materiál WPC, který se skládá z dřevní moučky a pojiva. Jde tedy o spojení výhod dřeva a výhod umělých materiálů.

 

Tyto plotovky nabízí trvanlivost přes 25 let a nevyžadují žádnou údržbu, jsou odolné proti povětrnostním podmínkám, UV záření a dalším vlivům. 

Plotovky se instalují tak, že se pomocí vrutu či nýtu připevní k příčníku. Příčník v podobě kovového profilu-jeklu se pomocí přiložených příchytek našroubuje do betonovocýh plotových sloupků například ze ztraceného bednění.

 

Instalace WPC plotovek je poměrně snadná, připravili jsme Vám podrobný návod pro stavbu plotu právě z těchto plotovek a zároveň nákupní seznam, abyste při nákupu na nic nezapomněli.


Vyberte parametry zboží
Skladem
Strana 1 / 2
1
Výrobků na stranu: 12 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Strana 1 / 2
1
Výrobků na stranu: 12 24 48 108
 Název Cena