Domů / Plotové sloupky a vzpěry / Pozinkované plotové vzpěry pro klasické i svařované pletivo
Kategorie
Výrobci
Doprava po ČR

Cena dopravy je stanovena na základě výše objednávky a typu objednaného zboží.

  • Objednávka do 10.000 Kč - 249 Kč s DPH
  • Objednávka na 10.000 Kč - ZDARMA

 

Doprava zdarma se netýká betonových prvků (betonové podhrabové desky,  a směsí pro přípravu betonu. Zde je cena dopravy kalkulována individuálně.

 

Osobní odběr je samozřejmě ZDARMA vždy.

 

Při instalaci plotů a plotových systémů vám mohou pomoci naše návody.

Pozinkované plotové vzpěry pro klasické i svařované pletivo

Plotové vzpěry kulaté s průměrem 38 mm POZINK

Kulaté plotové vzpěry s průměrem 38 mm, s tloušťkou stěny 1,5 mm, pozinkované se stříbrnou barvou, ve výškách od 150 cm do 300 cm. Jedná se o přirozenou barvu po žárovém zinkování, nejedná se o barvu, která vznikla lakováním nebo natíráním.

 

Tyto plotové vzpěry jsou vhodné pro klasické plotové sloupky (38 mm i 48 mm) pro instalaci klasického čtyřhranného pletiva i pro plotové sloupky s montážní lištou pro instalaci svařovaného pletiva.

 

K plotovým vzpěrám je potřeba koupit i objímky pro upnutí vzpěry na plotový sloupek. Nabízíme 2 druhy objímek, jednu pro plotové sloupky o průměru 38 mm, druhou pro plotové sloupky o průměru 48 mm.

 

Pro stavbu plotu z klasického pletiva nebo svařovaného pletiva svépomocí máme zpracované kompletní návody i nákupní seznamy.


Vyberte parametry zboží
Výrobků na stranu: 12 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky

Plotové vzpěry pozink - informace pod čarou

Základní rozdělení plotových vzpěr je dle barvy:

  • Antracitová - šedo černá barva, která je vhodná zejména k moderním objektům, dále k objektům v městské zástavbě, nebo kamkoliv kde dominuje beton, jde o moderní, méně výraznou barvu, naleznete ji také pod označením RAL7016. 
  • Zelená - klasická plotová zelená barva, která je vhodná spíše do přírody, na venkov pro moderní i starší domy, jde o klasickou zelenou jak jí dlouhé roky známe, naleznete ji také pod odstínem RAL6005.
  • Pozinkovaná - jde o přirozenou stříbrnou barvu zinku, která vznikne po žárovém zinkování, nejde o barvu, která vznikne lakováním nebo natíráním.

Plotové vzpěry jdou použít pro všechny příslušné plotové sloupky, jen je potřeba koupit odpovídající objímku sloupku. Do této objímky se vloží na jedné straně plotový sloupek a na druhé straně vzpěra pomocí šroubu (ten je součástí balení objímky).