Domů / Plotové sloupky a vzpěry / Antracitové plotové sloupky / Antracitové plotové sloupky pro 2D i 3D plotové dílce
Kategorie
Výrobci
Doprava po ČR

Cena dopravy je stanovena na základě výše objednávky a typu objednaného zboží.

 • Objednávka do 10.000 Kč - 249 Kč s DPH
 • Objednávka na 10.000 Kč - ZDARMA

 

Doprava zdarma se netýká betonových prvků (betonové podhrabové desky,  a směsí pro přípravu betonu. Zde je cena dopravy kalkulována individuálně.

 

Osobní odběr je samozřejmě ZDARMA vždy.

 

Při instalaci plotů a plotových systémů vám mohou pomoci naše návody.

Antracitové plotové sloupky pro 2D i 3D plotové dílce

(4)

Plotové sloupky ANTRACITOVÉ - 60x40 mm hranaté pro plot z plotových dílců

Antracit -  šedo černá barva plotu, která je vhodná zejména k moderním objektům, dále k objektům v městské zástavbě, nebo kamkoliv kde dominuje beton, jde o moderní, méně výraznou barvu, naleznete ji také pod označením RAL7016. 

 

Jaké druhy sloupků jsou v této kategorii?

 • Plotové sloupky hranaté 60x40 mm, s tloušťkou stěny 1,5 mm,  ve výškách od 200 cm do 260 cm (cca 50 cm z délky plotových sloupků bývá zabetonováno v zemi)- tyto sloupky jsou určené pro ploty z drátěných plotových dílců 2D i 3D

 

V případě, že jste si ještě nepřečetli článek o plotových sloupcích a jejich výběru přikládáme jej zde: krátký článek, kde je shrnuto vše podstatné o plotových sloupcích. Díky němu neuděláte při výběru plotových sloupků chybu.


Vyberte parametry zboží
Výrobků na stranu: 12 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Plotový sloupek, antracit, 240 cm, stěna 1,5 mm, pro 2D i 3D plotové dílce Plotový sloupek ANTRACITOVÝ, 240 cm, pro p… Kód: 0003
NA DOTAZ
Sloupek pro 2D i 3D dílce. Povrchová úprava pozink, nanesená antracitová povrchová barva. Výška sloupku 240 cm, rozměry 60x40 mm, tloušťka stěny 1,5 mm.
0,00 Kč bez DPH
Detail
Plotový sloupek, antracit, 220 cm, stěna 1,5 mm, pro 2D i 3D plotové dílce Plotový sloupek ANTRACITOVÝ, 220 cm, pro p… Kód: 0004
NA DOTAZ
Sloupek pro 2D i 3D dílce. Povrchová úprava pozink, nanesená antracitová povrchová barva. Výška sloupku 220 cm, rozměry 60x40 mm, tloušťka stěny 1,5 mm.
0,00 Kč bez DPH
Detail
Plotový sloupek, antracit, 200 cm, stěna 1,5 mm, pro 2D i 3D plotové dílce Plotový sloupek ANTRACIT, 200 cm, pro plot… Kód: 0009
NA DOTAZ
Sloupek pro 2D i 3D dílce. Povrchová úprava pozink, nanesená antracitová povrchová barva. Výška sloupku 200 cm, rozměry 60x40 mm, tloušťka stěny 1,5 mm.
0,00 Kč bez DPH
Detail
Plotový sloupek, antracit, 260 cm, stěna 1,5 mm, pro 2D i 3D plotové dílce Plotový sloupek ANTRACIT, 260 cm, pro plot… Kód: 0015
NA DOTAZ
Sloupek pro 2D i 3D dílce. Povrchová úprava pozink, nanesená antracitová povrchová barva. Výška sloupku 260 cm, rozměry 60x40 mm, tloušťka stěny 1,5 mm.
0,00 Kč bez DPH
Detail
Výrobků na stranu: 12 24 48 108
 Název Cena

Plotové sloupky Antracit pro plotové dílce - informace pod čarou

Sloupky na plot se v současné době vyrábí v několika variantách pro konkrétní plotový systém pro co nejsnadnější instalaci plotu.

Základní rozdělení kategorie plotových sloupků je dle barvy, vy jste vybrali:

 • Antracitová - šedo černá barva, která je vhodná zejména k moderním objektům, dále k objektům v městské zástavbě, nebo kamkoliv kde dominuje beton, jde o moderní, méně výraznou barvu, naleznete ji také pod označením RAL7016. 
 • Zelená - klasická plotová zelená barva, která je vhodná spíše do přírody, na venkov pro moderní i starší domy, jde o klasickou zelenou jak jí dlouhé roky známe, naleznete ji také pod odstínem RAL6005.
 • Pozinkovaná - jde o přirozenou stříbrnou barvu zinku, která vznikne po žárovém zinkování, nejde o barvu, která vznikne lakováním nebo natíráním.

Po výběru barvy se otevře nabídka sloupků pro jednotlivé plotové systémy:

 • Klasické kulaté plotové sloupky - pro klasické pletivo a 2D i 2D plotové dílce

Klasické kulaté plotové sloupky nabízíme v barvě antracit s průměrem 48 mm.

 • Plotové sloupky o průměru 48 mm jsou vhodné pro klasické pletivo a 2D či 3D plotové dílce, lze je také použít pro instalaci svařovaného pletiva. Plotové sloupky o průměru 48 mm nabízíme ve dvou provedeních, které se liší tloušťkou stěny. Jde o plotové sloupky 48 mm se stěnou 1,5 mm. Tloušťka stěny 1,5 mm je standardní a v podstatě nejpoužívanější tloušťkou. Plotové sloupky o průměru 48 mm jsou nejpoužívanější plotové sloupky, které vám doporučujeme pro Váš klasický plot. 

 

 • Kulatý plotový sloupek s montážní lištou - pro svařované pletivo

Tyto sloupky na plot  doporučujeme pro snadnou instalaci svařovaného pletiva, protože na sobě mají takzvanou montážní lištu, vyrábí se v průměru 48 mm a s tloušťkou stěny 1,5 mm.. Funguje to tak, že se svařované pletivo rozmotá vedle zabetonovaných sloupků, přiloží se k této liště a pomocí nerezových oček se "nacvaká" na sloupek a plot je postaven. Instalace svařovaného pletiva je možná také na klasické sloupky zmíněné výše, ale je potřeba vyvrtávat úchytky, nebo obmotávat sloupek drátem, proto doporučujeme právě tyto sloupky s montážní lištou.

 • Hranatý plotový sloupek - pro plotové dílce

Tyto sloupky na plot nabízíme s rozměrem 60x40 mm, jde tak o obdélníkový sloupek, který je mnohem hezčí a pevnější než klasický kulatý sloupek na plot. Tyto plotové sloupky se používají výhradně pro 2D i 3D plotové dílce.

 • Betonové sloupky pro betonové ploty

Tyto plotové sloupky naleznete v sekci betonové ploty, nebo na tomto odkazu.