Domů / Pletivo / Svařované pletivo / Zelené svařované pletivo / PREMIUM zelené svařované pletivo
Kategorie
Výrobci
Doprava po ČR

Cena dopravy je stanovena na základě výše objednávky a typu objednaného zboží.

  • Objednávka do 10.000 Kč - 249 Kč s DPH
  • Objednávka na 10.000 Kč - ZDARMA

 

Doprava zdarma se netýká betonových prvků (betonové podhrabové desky,  a směsí pro přípravu betonu. Zde je cena dopravy kalkulována individuálně.

 

Osobní odběr je samozřejmě ZDARMA vždy.

 

Při instalaci plotů a plotových systémů vám mohou pomoci naše návody.

Svařované pletivo - PREMIUM, zesílený drát

(3) Svařované pletivo PREMIUM je nejvyšší třídou svařovaných pletiv, je nejpevnější alternativou ke klasickému pletivu, svařované pletivo se také mnohem snadněji instaluje. Řada PREMIUM nabízí silný drát pletiva a malé oka pro zajištění co největší pevnosti.

Svařované pletivo PREMIUM vyniká nejpevnější konstrukcí, dlouhou trvanlivostí a snadnou montáží - doporučujeme pro oplocení pozemku

Svařované pletivo se skládá z jednotlivých drátů, které jsou vůči sobě kolmo a tvoří tak čtvercová oka, jednotlivé dráty jsou k sobě bodově svařované, proto název: svařované pletivo. Díky této bodově svařované konstrukci je pletivo velmi pevné a hodí se tak pro jakkoliv velké plemeno psa, či jiného zvířete. Svařované pletivo PREMIUM je zhotoveno z poplastovaného drátu o průměru 2,5 mm a s rozměrem ok 50x50 mm, jde o nejpevnější pletivo v nabídce.

 

Svařované pletivo PREMIUM - montáž

Svařované pletivo se také mnohem lépe a snadněji montuje, než klasické pletivo a to proto, že pro montáž není potřeba tolik komponent. Pro montáž svařovaného pletiva stačí buďto klasické plotové sloupky a vázací drát, nebo plotové sloupky s prolisem pro svařované pletivo a nerezové spony. Doporučujeme použití speciálních plotových sloupků pro svařované pletivo, které mají speciální prolis (někdy označovaný jako "nos"). na tento prolis se svařované pletivo upne pomocí nerezových spon a pletivo se pak napne pomocí krepovacích kleští a máte perfektně pevný a hezký nový plot. Zkráceně: Svařované pletivo pouze rozmotáte, přiložíte ke sloupkům, nacvakáte jej na sloupky a napnete pomocí kleští, správně namontovat takovýto plot zvládne i úplný amatér.

 

Ploty ze svařovaného pletiva je možné kombinovat s podhrabovými deskami, tento druh pletiva je vhodný pro všechna plemena psů, případně pro další zvířata.

 

Toto pletivo Vám rádi nainstalujeme na klíč, pošlete nám prosím formulář a my se ozveme do druhého dne s nezávaznou cenovou nabídkou ZDARMA.


Vyberte parametry zboží
Výrobků na stranu: 12 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Svařované pletivo, výška 150 cm, zelené, PREMIUM (oko 50x50 mm; drát 2,5 mm) balení 25 m Svařované pletivo ZELENÉ výška 175 cm, bale… Kód: 0034
NA DOTAZ
Svařované pletivo PREMIUM, výška 150 cmoko 50x50 mmprůměrem drátu 2,5 mm, v balení po 25 m. Barva pletiva zelená.
0,00 Kč bez DPH
Detail
Svařované pletivo ZELENÉ, výška 100 cm, oko 50x50 mm, drát 2,5mm Svařované pletivo ZELENÉ, výška 100 cm, ok… Kód: 0108
NA DOTAZ
Svařované pletivo PREMIUM, výška 100 cmoko 50x50 mmprůměrem drátu 2,5 mm, v balení po 15 nebo 25 m. Barva pletiva zelená.
0,00 Kč bez DPH
Detail
Svařované pletivo, výška 120 cm, zelené, PREMIUM (oko 50x50 mm; drát 2,5 mm) balení 25 m Svařované pletivo ZELENÉ výška 120 cm, bale… Kód: 0111
NA DOTAZ
Svařované pletivo PREMIUM, výška 120 cmoko 50x50 mmprůměrem drátu 2,5 mm, v balení po 25 m. Barva pletiva zelená.
0,00 Kč bez DPH
Detail
Výrobků na stranu: 12 24 48 108
 Název Cena

Svařované pletivo PREMIUM ZELENÉ RAL6005 další informace

Svařované pletivo je díky bodově svařované konstrukci PREMIUM nejpevnější v nabídce a také se mnohem snadněji instaluje oproti klasickému pletenému čtyřhrannému pletivu. Svařované pletivo PREMIUM je zhotoveno z drátu s průměrem 2,5 mm a oka v pletivu mají velikost 50x50 mm.

Svařované pletivo doporučujeme instalovat na speciální plotové sloupky s montážní lištou, na které se pletivo snadno nacvaká pomocí nerezových oček a napne pomocí napínacích kleští. Není potřeba instalovat napínací dráty, protože pletivo je má "vestavěné" v sobě - pletivo má totiž stavbu drátů kolmou a vodorovnou, oproti klasickému pletenému pletivu, kde jsou oka kosočtvercová. Vodorovné dráty tak působí jako napínací element a svařované pletivo se díky nim nevyboulí ani neprověsí. Pro stavbu plotu svépomocí přikládáme návod, který se zobrazí po kliknutí zde.

K dispozici je také instalace svařovaného pletiva na klasické hladké sloupky a to tak, že se pletivo buď k plotovému sloupku obváže pomocí vázacího drátu a nebo se do plotového sloupku našroubují úchytku, do kterých se svařované pletivo shora nacvakne. 

Výška pletiva

  • 100 cm
  • 120 cm
  • 150 cm
  • 180 cm
Velikost oka
  • 50 x 50 mm (PREMIUM)
Průměr drátu
  • 2,5 mm (PREMIUM)
Povrchová úprava Pozinkování a poplastování (Zn + PVC), ZELENÁ RAL6005