Domů / Pletivo / Příslušenství ke klasickému pletivu / Plotové dráty / Žiletkový drát
Kategorie
Výrobci
Doprava po ČR

Cena dopravy je stanovena na základě výše objednávky a typu objednaného zboží.

  • Objednávka do 10.000 Kč - 249 Kč s DPH
  • Objednávka na 10.000 Kč - ZDARMA

 

Doprava zdarma se netýká betonových prvků (betonové podhrabové desky,  a směsí pro přípravu betonu. Zde je cena dopravy kalkulována individuálně.

 

Osobní odběr je samozřejmě ZDARMA vždy.

 

Při instalaci plotů a plotových systémů vám mohou pomoci naše návody.

Žiletkový drát pro plot

(2) Žiletkový drát

Žiletkový drát je nejčastěji používán pro výstavbu pletivových plotů, ale i například zděných zdí, jako zabezpečovací prvek. Žiletkový drát se sestává z jednoho drátu jako jádra. Do jádra žiletkového drátu jsou pak upevněny „žiletky“, tedy kousky tenkého plechu s velmi ostrými hranami. Používá se k rychlému vybudování zabezpečeného oplocení vysokého stupně. Pro snadné uchycení na pletivový plot s plotovými sloupky lze použít jak jednostranné bavolety, tak oboustranné bavolety (Y bavolety). Osoba či zvěř pokoušející se překonat oplocení s použitým žiletkovým drátem riskuje četná řezná zranění malého až středního rozsahu.

 

Alternativou k žiletkovému drátu je tzv. ostnatý drát u něhož jsou po délce hlavního pramene v pravidelných odstupech vpleteny ostré hroty. Ostnatý drát se používá k rychlému vybudování zabezpečeného oplocení. Použitím žiletkového drátu lze dosáhnout vyššího stupně zabezpečení oplocené oblasti než při použití k ostnatého drátu. Používá se tam, kde jsou požadavky na zabezpečení vysoké.

 

 

 


Vyberte parametry zboží
Skladem
Výrobků na stranu: 12 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Žiletkový drát, pozink, délka 10 m, průměr 2,0 mm Žiletkový drát na plot, 10 m, POZINK, drát 2 mm Kód: 0179
NA DOTAZ
Žiletkový drát na plot pozinkovaný s průměrem drátu 2,0 mm. Plot s žiletkovým drátem je skvělou ochrannou průmyslového objektu nebo areálu, montáž žiletkového drátu je velmi jednoduchá…
0,00 Kč bez DPH
Detail
Žiletkový drát na plot, 10 m, POZINK, drát 2 mm Žiletkový drát na plot, 10 m, POZINK, drát 2 mm Kód: 0180
NA DOTAZ
Žiletkový drát na plot pozinkovaný s průměrem drátu 2,0 mm. Plot s žiletkovým drátem je skvělou ochrannou průmyslového objektu nebo areálu, montáž žiletkového drátu je velmi jednoduchá…
0,00 Kč bez DPH
Detail
Výrobků na stranu: 12 24 48 108
 Název Cena