Domů / Plotové dílce / 3D plotové dílce - všechny barvy
Kategorie
Výrobci
Doprava po ČR

Cena dopravy je stanovena na základě výše objednávky a typu objednaného zboží.

  • Objednávka do 10.000 Kč - 249 Kč s DPH
  • Objednávka na 10.000 Kč - ZDARMA

 

Doprava zdarma se netýká betonových prvků (betonové podhrabové desky,  a směsí pro přípravu betonu. Zde je cena dopravy kalkulována individuálně.

 

Osobní odběr je samozřejmě ZDARMA vždy.

 

Při instalaci plotů a plotových systémů vám mohou pomoci naše návody.

3D plotový dílec, ZELENÝ, výška 103 cm, šířka 250 cm, drát 5 mm


Žádné hodnocení. Kód: 0156
3D plotový dílec PREMIUM, výška 103 cm, šířka 250 cm, velikost oka 50x200 m, průměr drátu 5,0 mm, barva zelený. Plotové dílce pro pevné a kvalitní oplocení pozemku.
Dostupnost: NA DOTAZ
0,00 Kč bez DPH
0,00 Kč s DPH , plus doprava
 
3D plotový dílec, ZELENÝ, výška 103 cm, šířka 250 cm, drát 5 mm

3D plotové dílce zelené, PREMIUM s výškou 103 cm a šířkou 250 cm, s rozměry oka 50x200 mm a s průměrem drátu 5,0 mm. Plotové dílce představují jeden z nejkvalitnější a nejpevnějších způsobů oplocení pozemků, zahrad či firemních areálů. 

3D plotové dílce mají výhodu v jejich konstrukci, jde o jednu z nejpevnějších variant oplocení, protože prolis v horní, střední i dolní části 3D plotového dílce znemožňuje jeho snadné poničení,velmi silný drát s průměrem 5 mm sám o sobě velmi ztěžuje prohnutí, vytrhnutí či jiné poničení plotu. 

Montáž 3D plotových dílců

3D plotové dílce potřebují před montáží poměrně přesné vyměření, tyto panely se nedají nijak natahovat, lze je ale rozumně esteticky zkracovat. V odlelých částech zahrad či areálů na sebe dají navázat pomocí speciálních spojek pro 3D plotové dílce, jde ale spíše o nouzové řešení, takto provedený spoj je pouze funkční a esteticky nevypadá dobře

Praktické informace 3D plotovým dílcům

3D plotové dílce Standard v provedení v zelené barvě s velikostí oka 50x200 mm představují kvalitní oplocení, které je v souladu s okolní krajinou díky zelené barvě RAL 6005, která nijak nenarušuje venkovský ráz. Kontrukce 3D plotových dílců je řešena pomocí bodově svařovaných drátů s průměrem 4 mm,  Bodový svar tvoří nerozebiratelný pevný spoj pomocí bodového roztavení a prolnutí 2 sousedních drátů, Bodový svar pro 3D plotové dílce, který sám o sobě má velkou pevnost je doplněn o 2 u vyšších variant o 3 prolisy, které ještě zvyšují odolnost v průhybu..

Co vše je potřeba koupit pro stavbu plotu z plotových dílců?


Souhrné informace ohledně nákupu kompletního plotu z plotových dílců Vám můžeme nabídnout po kliknutí ZDE. 

 

Jak postavit plot z plotových dílců?


Pokud uvažujete nad stavbou z plotových dílců plotu svépomocí, můžeme Vám nabídnout návod na instalaci po kliknutí ZDE.

 

Vybíráte plot a nevíte jestli je tento pro vás ten pravý?


Můžeme Vám nabídnout přehled a srovnání všech plotových systémů po kliknutí ZDE.

Ploty a plotové systémy se snažíme nabídnout ve třech provedeních

Tyto kategorie jsou pojmenovány následovně, tj. levnější EKONOMIK, standardní STANDARD a nejpevnější provedení PREMIUM.


Provedení EKONOMIK

Modelové řady EKONOMIK znamenají, že jde o levnější provedení plotu, což se často dosahuje použitím drátů s menším průměrem, či případně použitím větších ok mezer mezi dráty, či menší tloušťkou použitého materiálu. Toto provedení nemá vliv na trvanlivost, či na kvalitu plotu a použitého materiálu, ale na pevnost a odolnost.


Provedení STANDARD

Modelové řady STANDARD znamenají, že jde o provedení plotu v nejlepším poměru mezi "cenou a výkonem". Jde o provedení s pevnými dráty a menšími oky, což zaručuje lepší pevnost a větší odolnost proti průniku cizích osob či zvířat dovnitř.


Provedení PREMIUM

Modelové řady PREMIUM znamenají, že jde o ploty a plotové systémy provedení s nejpevnějším drátem, tedy drátem s největším průměrem. Dále jsou použity ještě menší oka pro co největší pevnost, či materiál s vysokou tloušťkou stěny. Tato modelová řada plotů je to nejlepší a nejpevnější co dokážeme nabídnout.
 

PVC, pozink nebo nátěr? Vše o povrchových úpravách, které aplikujeme na ploty

Každý náš plotový prvek má vlastní povrchovou úpravu-ošetření proti korozi pomocí pozinkování. Na tuto vrstvu může být dále aplikovaná barva, či PVC. 

Pozinkování (pozink)

Pozinkování, zinkování, nebo nejčastěji pozink je označení pro povrchovou úpravu pletiva, plotových dílců, plotových sloupků a dalšího příslušenství pro oplocení pozemku, které velmi dobře chrání kov proti korozi. Pozinkování se provádí dvěma způsoby:

  1. Galvanické pozinkování slouží jako první vrstva, na kterou se vždy aplikuje další, druhý povrch, většinou barva, nebo PVC. Materiál se namáčí v zinkové lázni a pozinkování probíhá na základě eletrochemické reakce.
  2. Žárové pozinkování probíhá tak, že roztavený zinek se nanáší na kov a vytváří na něm finální povrch, který nelze přetřít barvou, tento způsob je použit u všech plotových výrobků, kde je finální barvou pozink.

PVC

Jde o pletivo, plotové dílce, nebo další příslušenství, které je galvanicky-v lázni pozinkované a na tuto vrstvu zinku je nanešen roztavený PVC-Poly Vinyl Chlorid. PVC chrání první vrstvu proti mechanickému poškození.

Prášková barva

Jde o pletivo, plotové dílce nebo další příslušenství, které je galvanicky-v lázni pozinkované a na tuto vrstvu je nanešena odolná vrstva práškové barvy, která se vypaluje v peci pro vysokou odolnost, jde o tzv. komaxit.

Specifikace
Průměr drátu plotového 3D dílce Průměr drátu 3D plotového panelu hovoří o kvalitě a pevnosti provedení. Jde o nejdůležitější parametr dle kterého je potřeba plotové panely mezi sebou porovnávat. 5,0 mm
Šířka plotového dílce Šířka 2D i 3D plotových dílců je shodná-rozměr 250 cm. 250 cm
Výška plotového dílce Výška plotového dílce má vliv na montáž, pevnost a cenu. Šířka 3D plotových dílců a 2D plotových dílců je shodná a to 250 cm. Jejich výška je ale rozdílná, pro vyšší panely je potřeba použít více příchytů 3D panelů k sloupkům. 103 cm
Barva Zelená
Velikost oka dílce 50x200
Štítky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.