Domů / Plotové dílce / 2D plotové dílce - všechny barvy
Kategorie
Výrobci
Doprava po ČR

Cena dopravy je stanovena na základě výše objednávky a typu objednaného zboží.

  • Objednávka do 10.000 Kč - 249 Kč s DPH
  • Objednávka na 10.000 Kč - ZDARMA

 

Doprava zdarma se netýká betonových prvků (betonové podhrabové desky,  a směsí pro přípravu betonu. Zde je cena dopravy kalkulována individuálně.

 

Osobní odběr je samozřejmě ZDARMA vždy.

 

Při instalaci plotů a plotových systémů vám mohou pomoci naše návody.

2D plotový dílec, ANTRACIT, výška 163 cm, šířka 250 cm, drát 5 mm


Žádné hodnocení. Kód: 0131
2D plotový dílec PREMIUM, výška 163 cm, šířka 250 cm, rozměry oka 50x200 mm, horizontální drát 6 mm, vertikální drát 5 mm. Barva antracitová. 2D plotové dílce jsou nejpevnější variantou oplocení pozemku.
Dostupnost: NA DOTAZ
0,00 Kč bez DPH
0,00 Kč s DPH , plus doprava
 
2D plotový dílec, ANTRACIT, výška 163 cm, šířka 250 cm, drát 5 mm

2D plotové dílce antracitové, PREMIUM s výškou 163 cm a šířkou 250 cm, s rozměry oka 50x200 mm, s horizontálními dráty 6,0 mm a s vertikálními dráty 5,0 mm. Plotové dílce představují jeden z nejkvalitnější a nejpevnějších způsobů oplocení pozemků, zahrad či firemních areálů. 

Díky absenci prolisů jde o velmi esteticky čistý plotový systém. 2D plotové dílce mají ze všech standardních plotových systémů nejpevnější konstrukci a to proto, že používají zdvojené horizontální dráty, které jsou z obou stran bodově svařeny k drátům vertikálním

Montáž 2D plotových dílců

2D plotové dílce potřebují před montáží poměrně přesné vyměření nosných sloupků, tyto panely se nedají nijak natahovat, lze je ale rozumně esteticky zkracovat. V odlehlých částech zahrad či areálů se na sebe dají plotové dílce navázat bez nosných sloupků pomocí speciálních spojek pro 2D plotové dílce, jde ale spíše o nouzové řešení, takto provedený spoj je ovšem pouze funkční a esteticky nevypadá dobře.

Praktické informace k 2D plotovým dílcům

2D plotové dílce STANDARD v antracitovém provedení s velikostí oka 50x200 mm představují kvalitní oplocení, které je v souladu s moderním domem, firemním areálem v industriálním prostředí atp. Antracitové provedení je posledním módním trendem. 

Kontrukce 2D plotových dílců je řešena pomocí bodově svařovaných drátů s průměrem 6 mm v horizontálním směru, které jsou zdvojené a s průměrem 5 mm ve vertikálním směru, bodový svar tvoří nerozebiratelný pevný spoj pomocí bodového roztavení a prolnutí 2 sousedních drátů, Bodový svar pro 2D plotové dílce, který sám o sobě má velkou pevnost je doplněn zdvojenými horizontálními dráty oproti 3D panelům. 

Co vše je potřeba koupit pro stavbu plotu z plotových dílců?


Souhrné informace ohledně nákupu kompletního plotu z plotových dílců Vám můžeme nabídnout po kliknutí ZDE. 

 

Jak postavit plot z plotových dílců?


Pokud uvažujete nad stavbou z plotových dílců plotu svépomocí, můžeme Vám nabídnout návod na instalaci po kliknutí ZDE.

 

Vybíráte plot a nevíte jestli je tento pro vás ten pravý?


Můžeme Vám nabídnout přehled a srovnání všech plotových systémů po kliknutí ZDE.

Ploty a plotové systémy se snažíme nabídnout ve třech provedeních

Tyto kategorie jsou pojmenovány následovně, tj. levnější EKONOMIK, standardní STANDARD a nejpevnější provedení PREMIUM.


Provedení EKONOMIK

Modelové řady EKONOMIK znamenají, že jde o levnější provedení plotu, což se často dosahuje použitím drátů s menším průměrem, či případně použitím větších ok mezer mezi dráty, či menší tloušťkou použitého materiálu. Toto provedení nemá vliv na trvanlivost, či na kvalitu plotu a použitého materiálu, ale na pevnost a odolnost.


Provedení STANDARD

Modelové řady STANDARD znamenají, že jde o provedení plotu v nejlepším poměru mezi "cenou a výkonem". Jde o provedení s pevnými dráty a menšími oky, což zaručuje lepší pevnost a větší odolnost proti průniku cizích osob či zvířat dovnitř.


Provedení PREMIUM

Modelové řady PREMIUM znamenají, že jde o ploty a plotové systémy provedení s nejpevnějším drátem, tedy drátem s největším průměrem. Dále jsou použity ještě menší oka pro co největší pevnost, či materiál s vysokou tloušťkou stěny. Tato modelová řada plotů je to nejlepší a nejpevnější co dokážeme nabídnout.
 

PVC, pozink nebo nátěr? Vše o povrchových úpravách, které aplikujeme na ploty

Každý náš plotový prvek má vlastní povrchovou úpravu-ošetření proti korozi pomocí pozinkování. Na tuto vrstvu může být dále aplikovaná barva, či PVC. 

Pozinkování (pozink)

Pozinkování, zinkování, nebo nejčastěji pozink je označení pro povrchovou úpravu pletiva, plotových dílců, plotových sloupků a dalšího příslušenství pro oplocení pozemku, které velmi dobře chrání kov proti korozi. Pozinkování se provádí dvěma způsoby:

  1. Galvanické pozinkování slouží jako první vrstva, na kterou se vždy aplikuje další, druhý povrch, většinou barva, nebo PVC. Materiál se namáčí v zinkové lázni a pozinkování probíhá na základě eletrochemické reakce.
  2. Žárové pozinkování probíhá tak, že roztavený zinek se nanáší na kov a vytváří na něm finální povrch, který nelze přetřít barvou, tento způsob je použit u všech plotových výrobků, kde je finální barvou pozink.

PVC

Jde o pletivo, plotové dílce, nebo další příslušenství, které je galvanicky-v lázni pozinkované a na tuto vrstvu zinku je nanešen roztavený PVC-Poly Vinyl Chlorid. PVC chrání první vrstvu proti mechanickému poškození.

Prášková barva

Jde o pletivo, plotové dílce nebo další příslušenství, které je galvanicky-v lázni pozinkované a na tuto vrstvu je nanešena odolná vrstva práškové barvy, která se vypaluje v peci pro vysokou odolnost, jde o tzv. komaxit.

Specifikace
Výška plotového dílce Výška plotového dílce má vliv na montáž, pevnost a cenu. Šířka 3D plotových dílců a 2D plotových dílců je shodná a to 250 cm. Jejich výška je ale rozdílná, pro vyšší panely je potřeba použít více příchytů 3D panelů k sloupkům. 163 cm
Průměr horizontálních drátů 2D plotového dílce Průměr horizontálních drátů 2D plotového panelu má vliv na jeho pevnost a to obvzlášť pevnost v krutu a v ohybu. Tyto dráty jsou u 2D plotových dílců zdvojené. 6 mm
Průměr vertikálních drátů 2D plotového dílce Průměr vertikálních drátů u 2D plotových dílců má vliv na odolnost vůči ohybu. 5 mm
Šířka plotového dílce Šířka 2D i 3D plotových dílců je shodná-rozměr 250 cm. 250 cm
Barva Antracit
Velikost oka dílce 50x200
Štítky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.