Domů / Pletivo / Čtyřhranné pozinkované pletivo / Pozinkované pletivo s ND
Kategorie
Výrobci
Doprava po ČR

Cena dopravy je stanovena na základě výše objednávky a typu objednaného zboží.

 • Objednávka do 10.000 Kč - 249 Kč s DPH
 • Objednávka na 10.000 Kč - ZDARMA

 

Doprava zdarma se netýká betonových prvků (betonové podhrabové desky,  a směsí pro přípravu betonu. Zde je cena dopravy kalkulována individuálně.

 

Osobní odběr je samozřejmě ZDARMA vždy.

 

Při instalaci plotů a plotových systémů vám mohou pomoci naše návody.

Čtyřhranné pozinkované pletivo s napínacím drátem

(6) Pozinkované pletivo s napínacím drátem

Klasické pozinkované čtyřhranné pletivo je stálicí v oboru oplocení pozemku, jedná se o jeden z nejpoptávanějších druhů pletiva. Ploty z tohoto pletiva nabízí dobrý poměr mezi kvalitou a "výkonem". Výhodou tohoto pletiva je nízká cena, dlouhá trvanlivost a "klasický vzhled".

 

V naší nabídce jsou pletiva s výškou 100 cm až 200 cm s velikostmi oka 50x50 mm. V této kategorii v provedení s napínacím drátem resp.  "s ND"

 

V případě stavby plotu z pletiva se zapleteným horním i dolním napínacím drátem je potřeba instalovat středový napínací drát na plotové sloupky (platí pro výšku 125 cm a vyšší). Více se dozvíte v našem návodu pro stavbu plotu svépomocí. K pletivu s napínacím drátem je potřeba dokoupit také příslušenství pro instalaci, které naleznete v nákupním seznamu na odkazu zde.   Tento nákupní seznam je shodný jak pro pozinkované pletivo, tak pro poplastované pletivo.

 

Klasické ploty ze čtyřhranného pletiva je možné kombinovat s podhrabovými deskami, tento druh pletiva vhodný pro malé plemena psů. 

 

Abychom Vám usnadnili nákup a montáž plotu, připravili jsme Vám nákupní seznam a také podrobný manuál na stavbu plotu právě z tohoto pletiva. 

 


Vyberte parametry zboží
Skladem
Výrobků na stranu: 12 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Výrobků na stranu: 12 24 48 108
 Název Cena

Klasické pozinkované čtyřhranné pletivo s napínacím drátem na váš plot

Jde o velmi oblíbené pletivo díky poměrně modernímu vzhledu pozinkovaného povrchu, a tak je vhodné jak pro oplocení pozemku, tak pro oplocení firemních areálů.

Díky tomu, že je pletivo "jen" pozinkované, je cena nižší než u pletiv, kde je drát potažený navíc PVC. Pozinkování ovšem dokáže dobře ochránít pletivo proti korozi i přes absenci PVC a životnost tohoto pletiva v porovnání s PVC pletivem je prakticky totožná. Toto pletivo je klasické konstrukce, kdy jsou jednotlivé dráty zapleteny do sebe na pletacím stroji.

Pletivo se zapleteným napínacím drátem, tedy "s ND" má na horní i dolní straně zapletené napínací dráty, problémem je, že napínací dráty jsou zapleteny strojově a tedy poměrně napevno a s pletivem tak nelze bez vyvinutí velké síly vůči napínacímu drátu pohnout a pletivo tak po napínacím drátu např. snadno posunout. Pletivo "s ND" doporučujeme pro malé a menší ploty, např. do celkové délky 25 m.

Pozinkované pletivo - parametry výsledných plotů

Velikost oka je vždy 50 x 50 mm

Výška pletiva
 • 100 cm
 • 125 cm
 • 150 cm
 • 160 cm
 • 175 cm
 • 180 cm
 • 200 cm 

Ploty z pletiva "S ND" tedy se zapleteným horním i dolním napínacím drátem:

 • je třeba napnout pouze středový napínací drát
 • snadné rozmotání zabaleného pletiva
 • vhodné pro kratší ploty (cca do 25 m)