Domů / Pletivo / Čtyřhranné pozinkované pletivo
Kategorie
Výrobci
Doprava po ČR

Cena dopravy je stanovena na základě výše objednávky a typu objednaného zboží.

 • Objednávka do 10.000 Kč - 249 Kč s DPH
 • Objednávka na 10.000 Kč - ZDARMA

 

Doprava zdarma se netýká betonových prvků (betonové podhrabové desky,  a směsí pro přípravu betonu. Zde je cena dopravy kalkulována individuálně.

 

Osobní odběr je samozřejmě ZDARMA vždy.

 

Při instalaci plotů a plotových systémů vám mohou pomoci naše návody.

Čtyřhranné pozinkované pletivo

(12)
Čtyřhranné pozinkované pletivo

Klasické pozinkované čtyřhranné pletivo je stálicí v oboru oplocení pozemku, jedná se o jeden z nejpoptávanějších druhů pletiva. Ploty z tohoto pletiva nabízí dobrý poměr mezi kvalitou a "výkonem". Výhodou tohoto pletiva je nízká cena, dlouhá trvanlivost a "klasický vzhled".

 

V naší nabídce jsou pletiva s výškou 100 cm až 200 cm s velikostmi oka 50x50 mm  a dále v provedení se zapleteným napínacím drátem (s ND) nebo bez zapleteného napínacího drátu (bez ND).

 

V případě stavby plotu z pletiva se zapleteným horním i dolním napínacím drátem je potřeba instalovat středový napínací drát na plotové sloupky (platí pro výšku 125 cm a vyšší). Pokud si zakoupíte pletivo bez zapleteného napínacího drátu, které doporučujeme, je potřeba dokoupit 3 napínací dráty. Stavba plotu z pletiva bez napínacího drátu je paradoxně jednoduší, více se dozvíte v našem návodu pro stavbu plotu svépomocí. K pletivu s napínacím drátem i bez napínacího drátu je potřeba dokoupit také příslušenství, které naleznete v nákupním seznamu na odkazu zde.   Tento nákupní seznam je shodný i s klasickým poplastovaným pletivem.

 

Klasické ploty ze čtyřhranného pletiva je možné kombinovat s podhrabovými deskami, tento druh pletiva vhodný pro malé plemena psů. 

 

Abychom Vám usnadnili nákup a montáž plotu, připravili jsme Vám nákupní seznam a také podrobný manuál na stavbu plotu právě z tohoto pletiva. 


Vyberte podkategorie Čtyřhranné pozinkované pletivo :
Vyberte parametry zboží
Skladem
Výrobků na stranu: 12 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Pozinkované pletivo, výška 180 cm, bez ND (oko 50x50 mm; drát 2,0 mm) v balení 25 m Pozinkované pletivo 180 cm, balení 25 m Kód: 0073
NA DOTAZ
Pozinkované pletivo, výška 180 cmoko 50x50 mmprůměr drátu 2,0 mm. V balení po 25 m, bez napínacího drátu (bez ND)
53,72 Kč bez DPH
Detail
Výrobků na stranu: 12 24 48 108
 Název Cena

Klasické pozinkované čtyřhranné pletivo na váš plot

Jde o velmi oblíbené pletivo díky poměrně modernímu vzhledu pozinkovaného povrchu, a tak je vhodné jak pro oplocení pozemku, tak pro oplocení firemních areálů.

Díky tomu, že je pletivo "jen" pozinkované, je cena nižší než u pletiv, kde je drát potažený navíc PVC. Pozinkování ovšem dokáže dobře ochránít pletivo proti korozi i přes absenci PVC a životnost tohoto pletiva v porovnání s PVC pletivem je prakticky totožná. Toto pletivo je klasické konstrukce, kdy jsou jednotlivé dráty zapleteny do sebe na pletacím stroji. Pozinkované klasické pletivo nabízíme ve dvou druzích - se zapleteným napínacím drátem označované také "s ND" a bez zapleteného napínacího drátu značíme "bez ND".

Pletivo bez zapleteného napínacího drátu, tedy "bez ND" doporučujeme, protože se s ním dobře manipuluje a jeho instalace je jak v rukou profesionála, tak amatéra paradoxně mnohem jednodušší. S pletivem "bez ND" dosáhnete paradoxně lepšího výsledku, než u pletiva "s ND". 

Pletivo se zapleteným napínacím drátem, tedy "s ND" má na horní i dolní straně zapletené napínací dráty, problémem je, že napínací dráty jsou zapleteny strojově a tedy poměrně napevno a s pletivem tak nelze bez vyvinutí velké síly vůči napínacímu drátu pohnout a pletivo tak po napínacím drátu např. snadno posunout. Pletivo "s ND" doporučujeme pro malé a menší ploty, např. do celkové délky 25 m.

Pozinkované pletivo - parametry výsledných plotů

Velikost oka je vždy 50 x 50 mm

Výška pletiva
 • 100 cm
 • 125 cm
 • 150 cm
 • 160 cm
 • 175 cm
 • 180 cm
 • 200 cm 

Ploty z pletiva "S ND" tedy se zapleteným horním i dolním napínacím drátem:

 • je třeba napnout pouze středový napínací drát
 • snadné rozmotání zabaleného pletiva
 • vhodné pro kratší ploty (cca do 25 m)

Ploty z pletiva "BEZ ND" tedy bez zapleteného horního i dolního napínacího drátu:

 • celkově snadnější instalace pletiva
 • zvlášť doporučujeme pokud realizujete celkové oplocení pozemku, tedy delší plot
 • snadnější napnutí pletiva při montáži
 • snadné a nerozpoznatelné napojení a rozpojení pletiva
 • menší objem pletiva pro přepravu, pletivo je skladnější