Domů / Betonové ploty
Kategorie
Výrobci
Doprava po ČR

Cena dopravy je stanovena na základě výše objednávky a typu objednaného zboží.

  • Objednávka do 10.000 Kč - 249 Kč s DPH
  • Objednávka na 10.000 Kč - ZDARMA

 

Doprava zdarma se netýká betonových prvků (betonové podhrabové desky,  a směsí pro přípravu betonu. Zde je cena dopravy kalkulována individuálně.

 

Osobní odběr je samozřejmě ZDARMA vždy.

 

Při instalaci plotů a plotových systémů vám mohou pomoci naše návody.

Panel kulatý pro betonový plot STANDARD, vzor štípaný kámen, rozměr 200x62x4 cm, oboustranný vzor


Žádné hodnocení.
Panel pro betonový plot s kulatou horní hranou v provedení STANDARD se vzorem štípaného kamene, který je nanesen z obou stran.
Dostupnost: NA DOTAZ
0,00 Kč bez DPH
0,00 Kč s DPH , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Panel kulatý pro betonový plot STANDARD, vzor štípaný kámen, rozměr 200x62x4 cm, oboustranný vzor

Betonový panel s horní kulatou stranou pro kvalitní betonový plot se vzorem štípaného kamene z obou stran, barva šedá, rozměr 200 x 62 x 4 cm.

Betonový panel pro stavbu kvalitního betonového plotu, jeho výhody jsou bezúdržbovost, mrazuvzdornost, 100% zastínění pozemku a možnost stavby až do výšky 250 cm - tedy 5 desek nad sebe.

Jednostranný betonový panel je poctivě vyarmovaný/vyztužený ocelovými dráty, proto je velmi pevný a zaručuje dlouhou trvanlivost.

Betonový panel pro stavbu kvalitního betonového plotu, jeho výhody jsou bezúdržbovost, mrazuvzdornost, 100% zastínění pozemku a mnohé další.

Stavba betonového plotu může být kreativní činnost, lze kombinovat různé vzory z naší široké nabídky, natočení vzorů a provedení betonových panelů, či kombinace s jinými plotovými systémy.

Betonové ploty máme často skladem a k doručení v následujících dnech. K dispozici je samozřejmě také plná nabídka příslušenství. Všechny naše betonové ploty jsou vyrobeny v České republice z kvalitního betonu. Držíme proto stálou kvalitu našich dodávek.

Specifikace
Délka betonové desky Délka betonových desek pro betonové ploty je 200 cm u provedení STANDARD nebo 207 cm u provedení PREMIUM. Při instalaci doporučujeme nechávat si rozměr mezi drážkami vždy o 5-10 mm větší než je délka betonové desky. 200 cm
Výška betonové desky Výška betonové desky pro betonové ploty ovlivňuje její odolnost. 62 cm
Tloušťka betonové desky Betonové desky pro betonové ploty mají tloušťku 4 cm u provedení STANDARD a nebo 4,5 cm u provedení PREMIUM. 4 cm
Provedení betonové desky Provedení betonových desek-panelů pro stavbu betonových plotů jsou: rovné, kulaté, užší rovné. horní strana kulatá
Nanesení vzoru na betonovou desku Vzor u betonových desek může být jednostranný, nebo oboustranný. oboustranné
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.