Domů / Obecné WPC plotovky
Kategorie
Výrobci
Doprava po ČR

Cena dopravy je stanovena na základě výše objednávky a typu objednaného zboží.

  • Objednávka do 10.000 Kč - 249 Kč s DPH
  • Objednávka na 10.000 Kč - ZDARMA

 

Doprava zdarma se netýká betonových prvků (betonové podhrabové desky,  a směsí pro přípravu betonu. Zde je cena dopravy kalkulována individuálně.

 

Osobní odběr je samozřejmě ZDARMA vždy.

 

Při instalaci plotů a plotových systémů vám mohou pomoci naše návody.

Obecné WPC plotovky

WPC plotovky - opravdu jsou tak dobré a proč je chtít?

WPC plotovky se skládají z moderního materiálu a jde o jeden z posledních trendů při oplocení pozemku. WPC plotovky jsou velmi kvalitním a jedním z nejpevnějších druhů oplocení.  Použitý materiál se nazývá WPC, tedy Wood-dřevo, P-polymer. Jde tedy o spojení dřeva a polymeru pomocí pojiva. Jedná se o velmi trvanlivý materiál, který zaručuje minimálně 25 let trvanlivosti. Materiál WPC byl vyvinut v Itálii již v roce 1960.

Nahradí WPC plotovky klasické dřevěné plotovky?

Jednoznačně, jde o vyzkoušený a prověřený materiál, který se skládá z 60% z dřeva a ze 40% z plastu, ovšem jeho garantovaná výdrž je minimálně 25 let. Což je mnohem déle než klasické dřevo a v konečném důsledku je tak i výroba ekologičtější, vzhledem k mnohem delší životnosti.

wpc plotovky

 

Zvládnu to sám?

WPC plotovky mají velkou řadu výhod. Jde o jeden z nejhezčích a nejpevnějších plotových systémů a zároveň se snadno instaluje. Potřeba jsou pouze 2 příčníky, na které se přimontují WPC plotovky, tyto příčníky s WPC plotovkami, takzvané plotové pole se poté upne mezi betonové sloupky pomocí šroubu.

 

Natírat WPC plotovky?

Natírání a další povrchové úpravy jako u klasického plotu z dřevěných latěk nejsou potřeba. WPC plotovky jsou vyrobeny z velmi odolných materiálů, které odolávají UV záření, povětrnostním podmínkám, teplu i mrazu.