Domů / klasické poplastované pletivo - obecný text
Kategorie
Výrobci
Doprava po ČR

Cena dopravy je stanovena na základě výše objednávky a typu objednaného zboží.

  • Objednávka do 10.000 Kč - 249 Kč s DPH
  • Objednávka na 10.000 Kč - ZDARMA

 

Doprava zdarma se netýká betonových prvků (betonové podhrabové desky,  a směsí pro přípravu betonu. Zde je cena dopravy kalkulována individuálně.

 

Osobní odběr je samozřejmě ZDARMA vždy.

 

Při instalaci plotů a plotových systémů vám mohou pomoci naše návody.

klasické poplastované pletivo - obecný text

Poplastovné pletivo PVC - ověřená klasické pletivo, nebo zastarelé řešení?

Klasické poplastované pletivo je u mnohých lidí, majitelů a svépomocníků jasnou volbou "na první" dobrou. Je ale to pravé i pro vás? Poplastované pletivo se skládá ze vzájemně zapletených ocelových a pozinkovaných drátů, které jsou potaženy PVC plastem. takovéto poplastované pletivo vyniká trvanlivostí a nízkou cenou.

Nejčastější verzí je pak PVC pletivo o výšce 150 cm. Pokud máte na zahradě psa, je vhodné kombinovat PVC pletivo s podhrabovými deskami, které zabrání tomu, aby se váš pes podhrabal ven a nebo cizí dovnitř.

 

Poplastované PVC pletivo a jeho výhody

Poplastované PVC pletivo má výhodu krom již zmíněné dlouhé trvanlivosti a ceny také v tom, že se dá instalovat na složitější terén a to proto, že jednotlivá oka k sobě nejsou pevně svařené, ale pouze zapletené. To umožňuje lepší přizpůsobení poplastovaného pletiva na hrbolatý terén, tuto vlastnost nemá žádný jiný plotový systém. K tomuto pletivu nabízíme samozřejmě plotové sloupky o průměru 38 mm a 48 mm v příslušných barvách z hlavního příslušenství dále také podhrabové desky a k nim kompatibilní držáky na plotové sloupky.

Plot z klasického poplastovaného pletiva se správně nainstalovanými plotovými vzpěrami přikládáme níže:

ploty

 

Poplastované PVC pletivo a jeho druhy

Poplastované pletivo nabízíme ve více barevných a zároveň ve více pevnostních provedeních. níže jednotlivé druhy poplastovaného pletiva popisujeme.

  • Barvy klasického poplastovaného pletiva

Barvy poplastovaného PVC pletiva nabízíme standardně: klasická plotová zelená (RAL 6005), hnědá a antracitová. Na přání rádi vyrobíme další barvy dle dohody, je potřeba počítat s vyšší cenou nebo s vyšším odebraným množstvím.

Pro ukázku přikládáme klasické poplastovné pletivo v zelené barvě bez zapleteného napínacího drátu:

pletivo

.

  • Pevnostní varianty klasického poplastovaného pletiva

Všechny plotové systémy se snažíme nabídnout ve více cenových hladinách. Ekonomické, standardní a premiové, poplastované pletivo PVC není vyjímkou.

  • Poplastované pletivo EKONOMIK - jedná se o poplastované pletivo s výškou od 100 cm do 150 cm, s velikostí oka 60x60 mm a průměrem drátu včetně poplastování 2,4 mm. Dodáváme je v baleních po 10 m a v zelené barvě. Dodáváno bez Napínacího drátu zkráceně bez ND.

 

  • Poplastované pletivo STANDARD - jde o poplastované pletivo PVC s výškou od 100 cm do 200 cm, s velikostí oka 50x50 mm a průměrem drátu včetně poplastování 2,5 mm. Dodáváno ve verzích S nebo BEZ Napínacího Drátu, zkráceně ND.

 

  • Poplastované pletivo PREMIUM - jde o poplastované pletivo PVC s výškou od 100 cm do 200 cm, s velikostí oka 50x50 mm a průměrem drátu včetně poplastování 3,0 mm. Dodáváno ve verzi bez Napínacího Drátu, zkráceně ND.

 

Klasické poplastovné pletivo má výhodu v tom, že plot z něj jde stavět i v obtížném terénu. Pro ukázku přikládáme ukázku plot ve svahu:

plot ve svahu