Domů / Drátěný plot
Kategorie
Výrobci
Doprava po ČR

Cena dopravy je stanovena na základě výše objednávky a typu objednaného zboží.

  • Objednávka do 10.000 Kč - 249 Kč s DPH
  • Objednávka na 10.000 Kč - ZDARMA

 

Doprava zdarma se netýká betonových prvků (betonové podhrabové desky,  a směsí pro přípravu betonu. Zde je cena dopravy kalkulována individuálně.

 

Osobní odběr je samozřejmě ZDARMA vždy.

 

Při instalaci plotů a plotových systémů vám mohou pomoci naše návody.

Drátěný plot

Drátěný plot je jedním z nejčastějších způsobů oplocení pozemků a to ať už jde o oplocení rodinných domů nebo průmyslových areálů. Oproti stavbě zdi představuje pořízení drátěného plotu jen zlomek ceny. Výstavba je navíc velmi rychlá a poměrně jednoduchá.

Pro rychlou stavbu drátěného plotu jsme pro vás připravili sérii návodů pro stavbu plotu svépomocí, které jsou pro vás k dispozici ZDE.

Typy drátěných plotů

Nejobvyklejšími typy drátěných plotů jsou:

  • Plot ze čtyřhranného pletiva - jedná se o plot "klasického vzhledu" a to, co si obvykle pod pojmem polot představíme. Je možné volit poplastované PVC čtyřhranné pletivo (v různých barvách) nebo pozinkované čtyřhranné pletivo. Toto pletivo je nabízeno s napínacím drátem nebo bez napínacího drátu. Doporučujeme rozhodně instalaci pletiva bez napínacího drátu. Pletivo je skladnější a instalace rychlejší.
  • Svařované pletivo - je námi preferovaný typ oplocení. S pomocí svařovaného pletiva lze docílit klasického vzhledu oplocení se zvýšenou odolností (velké množství pevných svarů činí tento typ drátěného plotu skutečně velmi odolným). Instalace je velmi rychlá a dosažený výsledek je velmi uspokojivý.
  • Plotové dílce - plotové dílce představují esteticky velmi zdařilý způsob oplocení. Jsou vytvořeny z poměrně silných drátů a představují tak velmi odolné oplocení. Jsou nabízeny jako 2D plotové dílce a 3D plotové dílce, přičemž rozdíl je především estetický, ale 2D plotové dílce mohou být i odolnější. Bývají instalovány spolu s podhrabovými deskami

Další typy drátěných plotů

Pokud nebudeme hovořit jen o oplocení pozemku, můžeme jistě mezi diskutované drátěné ploty zařadit:

  • Oplocenka - dočasné oplocení v lese, jehož cílem je zabránit okusu nové výsadby v lese. Pro tyto účely se používá tzv. lesnické pletivo. Časté je použití lesnického pletiva i pro další dočasná oplocení, typicky oplocení stavby apod.
  • Oplocení výběhů - oplocení výběhů se typicky realizuje pomocí chovatelského pletiva.

Stínicí tkanina

Skrze drátěný plot je samozřejmě více či méně vidět. Do doby, než vzroste vegetace, která se obvykle s drátěným plotem používá k zastínění, je možné instalovat stínicí tkaninu, která vám zajistí potřebné soukromí.

Cena drátěného plotu

Cena drátěného plotu se liší dle zvoleného typu a toho, zda plot stavíte svépomocí nebo si necháte postavit plot na klíč. Nabízíme obě možností. Nebojte se na nás obrátit, cenovou kalklaci pro vás rádi připravime.