Domů / Betonové ploty
Kategorie
Výrobci
Doprava po ČR

Cena dopravy je stanovena na základě výše objednávky a typu objednaného zboží.

  • Objednávka do 10.000 Kč - 249 Kč s DPH
  • Objednávka na 10.000 Kč - ZDARMA

 

Doprava zdarma se netýká betonových prvků (betonové podhrabové desky,  a směsí pro přípravu betonu. Zde je cena dopravy kalkulována individuálně.

 

Osobní odběr je samozřejmě ZDARMA vždy.

 

Při instalaci plotů a plotových systémů vám mohou pomoci naše návody.

Betonové ploty

(16) Betonové ploty jsou stále oblíbenějším typem oplocení pozemku, protože poskytují 100% zastínění a oddělení pozemku od okolí.

Betonové ploty jsou stále oblíbenějším typem oplocení pozemku, protože se snadno instalují, jsou bezúdržbové a poskytují 100% zastínění a oddělení pozemku od okolí. V porovnání s betonovou zdí ze ztraceného bednění, nebo v porovnání s kamennou zdí či gabiony jsou betonové ploty také poměrně levné.

 

Tento typ plotů určitě zvládnete nainstalovat svépomocí - plot se instaluje tak, že se zabetonují betonové sloupky se speciální drážkou pro jednotlivé betonové desky. Po zabetonování plotových sloupků se do jejich drážek nasunou plotové desky a máme hotovo.

 

Betonové ploty nabízíme ve dvou provedeních:

  • Betonové ploty STANDARD - klasické vzory jaké dobře znáte ze svého okolí, tyto ploty mají perfektní poměr cena/výkon - nabízíme i oboustranně vzorované betonové desky (nehrozí tak, že jedna strana plotu bude vypadat ošklivě jako betonová zeď)
  • Betonové ploty PREMIUM - velmi originální a bohaté vzorování, exkluzivní zastoupení pro tyto úžasně vzorované ploty

Vyberte podkategorie Betonové ploty :
Vyberte parametry zboží
Skladem
Strana 1 / 2
1
Výrobků na stranu: 12 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Panel pro betonový plot STANDARD, vzor štípaný kámen, rozměr 200x50x4 cm, oboustranný vzor Panel pro betonový plot STANDARD, vzor štíp…
NA DOTAZ
Panel pro betonový plot v provedení STANDARD se vzorem štípaného kamene, který je nanesen z obou stran.
0,00 Kč bez DPH
Detail
Betonový plotový sloupek průběžný, výška 338 cm, STANDARD, pro výšku betonového plotu 250 cm Betonový plotový sloupek průběžný, výška 33…
NA DOTAZ
Betonový plotový sloupek STANDARD průběžný s výškou 338 cm, který se používá pro stavbu betonového plotu o výšce 250 cm, tudíž 88 cm z plotového sloupku zůstane pod zemí.
0,00 Kč bez DPH
Detail
Betonový plotový sloupek koncový, výška 338 cm, STANDARD, pro výšku betonového plotu 250 cm Betonový plotový sloupek koncový, výška 338…
NA DOTAZ
Betonový plotový sloupek STANDARD koncovývýškou 338 cm, který se používá pro stavbu betonového plotu o výšce 250 cm, tudíž 88 cm z plotového sloupku zůstane pod zemí.
0,00 Kč bez DPH
Detail
Betonový plotový sloupek průběžný, výška 239 cm, STANDARD, pro výšku betonového plotu 175 cm Betonový plotový sloupek průběžný, výška 23…
NA DOTAZ
Betonový plotový sloupek STANDARD průběžný s výškou 239 cm, který se používá pro stavbu betonového plotu o výšce 175 cm, tudíž 64 cm z plotového sloupku zůstane pod zemí.
0,00 Kč bez DPH
Detail
Betonový plotový sloupek koncový, výška 170 cm, STANDARD, pro výšku betonového plotu 100 cm Betonový plotový sloupek koncový, výška 170…
NA DOTAZ
Betonový plotový sloupek STANDARD koncovýs výškou 170 cm, který se používá pro stavbu betonového plotu o výšce 100 cm, tudíž 70 cm z plotového sloupku zůstane pod zemí.
0,00 Kč bez DPH
Detail
Panel rovný nižší pro betonový plot STANDARD, vzor štípaný kámen, rozměr 200x25x4 cm, jednostranný vzor Panel rovný nižší pro betonový plot STANDARD…
NA DOTAZ
Panel pro betonový plot STANDARD rovný v provedení STANDARD se vzorem štípaného kamene, který je nanesen z obou stran.
0,00 Kč bez DPH
Detail
Betonový plotový sloupek průběžný, výška 170 cm, STANDARD, pro výšku betonového plotu 100 cm Betonový plotový sloupek průběžný, výška 17…
NA DOTAZ
Betonový plotový sloupek STANDARD průběžný s výškou 170 cm, který se používá pro stavbu betonového plotu o výšce 100 cm, tudíž 70 cm z plotového sloupku zůstane pod zemí.
0,00 Kč bez DPH
Detail
Betonový plotový sloupek koncový, výška 239 cm, STANDARD, pro výšku betonového plotu 175 cm Betonový plotový sloupek koncový, výška 239…
NA DOTAZ
Betonový plotový sloupek STANDARD koncovýs výškou 239 cm, který se používá pro stavbu betonového plotu o výšce 175 cm, tudíž 64 cm z plotového sloupku zůstane pod zemí.
0,00 Kč bez DPH
Detail
Panel rovný nižší pro betonový plot STANDARD, vzor štípaný kámen, rozměr 200x25x4 cm, oboustranný vzor Panel rovný nižší pro betonový plot STANDARD…
NA DOTAZ
Panel pro betonový plot rovný v provedení STANDARD se vzorem štípaného kamene, který je nanesen z obou stran.
0,00 Kč bez DPH
Detail
Betonový plotový sloupek průběžný, výška 275 cm, STANDARD, pro výšku betonového plotu 200 cm Betonový plotový sloupek průběžný, výška 27…
NA DOTAZ
Betonový plotový sloupek STANDARD průběžný s výškou 275 cm, který se používá pro stavbu betonového plotu o výšce 200 cm, tudíž 75 cm z plotového sloupku zůstane pod zemí.
0,00 Kč bez DPH
Detail
Betonový plotový sloupek koncový, výška 216 cm, STANDARD, pro výšku betonového plotu 150 cm Betonový plotový sloupek koncový, výška 216…
NA DOTAZ
Betonový plotový sloupek STANDARD koncovýs výškou 216 cm, který se používá pro stavbu betonového plotu o výšce 150 cm, tudíž 66 cm z plotového sloupku zůstane pod zemí.
0,00 Kč bez DPH
Detail
Panel kulatý pro betonový plot STANDARD, vzor štípaný kámen, rozměr 200x62x4 cm, oboustranný vzor Panel kulatý pro betonový plot STANDARD, vz…
NA DOTAZ
Panel pro betonový plot s kulatou horní hranou v provedení STANDARD se vzorem štípaného kamene, který je nanesen z obou stran.
0,00 Kč bez DPH
Detail
Strana 1 / 2
1
Výrobků na stranu: 12 24 48 108
 Název Cena

Betonové ploty - informace pod čarou

Betonové ploty nabízíme ve dvou provedeních: STANDARD a PREMIUM.

Betonové ploty STANDARD

Betonové ploty STANDARD se vyznačují standardními vzory jaké jste už určitě viděli a dobře je znáte, dále disponují velmi nízkou cenou v porovnání se stavbou např. kamenné zdi nebo gabionů..

Betonové ploty PREMIUM

Betonové ploty PREMIUM se vyznažují exkluzivním velmi bohatým a propracovaným vzorováním, v České republice nabízí tyto betonové ploty pouze 2 firmy. My jsme jednou z nich. Jde o velmi neobvyklé vzory, které jsou velmi ojedinělé a propůjčí Vám neokoukaný a originální vzhled oplocení pozemku.

Instalace betonových plotů? Zvládnu to sám?

Betonové ploty jsou velmi oblíbené, díky bezúdržbovosti, 100% zastínění a také díky velmi snadné instalaci. Oplocení pozemku z betonových desek určitě zvládnete poskládat a postavit sami. Pro tento plotový systém máme zpracovaný podrobný manual na stavbu plotu na odkazu ZDE.

Dále pro Vás máme připravený nákupní seznam betonových plotů, který obsahuje informace o tom, co vše koupit, aby při instalaci nic nechybělo.